Що таке Scaffold?

Scaffold - це інструмент, який надається фреймворком Ruby on Rails для автоматичного створення базового функціоналу CRUD (створення, читання, оновлення, видалення) для моделей вашого додатка. Використовуючи scaffold, ви можете швидко створити базові контролери, моделі, представлення та міграції для вашого додатка.

Коли ви створюєте scaffold для певної моделі, Ruby on Rails автоматично генерує наступне.

 1. Модель (Model).
  Клас Ruby, який представляє вашу модель даних і взаємодіє з базою даних. Це може бути таблиця бази даних або будь-який інший тип даних.

 2. Контролер (Controller).
  Контролер, який містить методи для обробки запитів, пов’язаних з вашою моделлю. Ці методи включають створення, читання, оновлення та видалення записів у базі даних.

 3. Представлення (View).
  HTML-шаблони, які відображають дані вашої моделі користувачам у браузері. Scaffold створює базові представлення для відображення списку елементів, деталей елементів, форм для створення та редагування елементів.

 4. Міграція (Migration).
  Файл міграції, який містить відповідний код SQL для створення таблиці бази даних, пов’язаної з вашою моделлю.

Використання scaffold допомагає прискорити процес розробки, забезпечуючи базовий функціонал для вашої моделі без необхідності написання кожного компонента вручну. Однак він зазвичай використовується на початкових етапах розробки і може бути призначений лише для швидкого прототипування. У більш складних додатках, можливо, буде потрібне налаштування та розширення сгенерованого коду.