Ласкаво просимо на сайт про Ruby! 👋

Ми дуже раді, що ви приєдналися до Ruby форуму - спільноті розробників на мові програмування Ruby. Ось деякі речі, які ви можете зробити, щоб розпочати.

:speaking_head: Представтеся, додавши свою фотографію (аватар) та інформацію про себе та свої інтереси до свого профілю. Про що ви хотіли б, щоб вас запитали?

:open_book: Познайомтеся зі спільнотою, переглядаючи обговорення, які вже відбуваються тут. Коли ви знайдете публікацію цікавою, інформативною чи розважальною, використовуйте :heart: , щоб показати свою вдячність або підтримку!

:handshake: Забезпечте, коментуючи, ділившись власною точкою зору, задаючи питання або пропонуючи зворотний зв’язок під час обговорення. Перш ніж відповідати або починати нові теми, будь ласка, перегляньте Правила спільноти.

:loudspeaker: Будьте толерантними, а саме здатними без агресії сприймати думки, поведінку, форми самовираження та спосіб життя іншої людини, які відрізняються від власних. :heart:

:+1: Звертайте увагу на вчинки, а не на расу, віросповідання та мову спілкування.

:speaking_head: Майте на увазі та візьміть до відома, що форум Ruby розробників підтримує спілкування українською (бо це приємна, красива, мелодична і до того ж державна мова), російською (бо це рідна мова для багатьох поколінь громадян колишнього СНД) та англійською мовами (бо це мова документації Ruby та міжнародна мова).

:bellhop_bell: Якщо вам потрібна допомога або є пропозиція, не соромтеся запитати на форумі або зв’яжіться з адміністраторами.

:exclamation:А якщо вам щось із вищевикладеного не підходить, то знайдіть собі інше місце спілкування.

PS. На створення цього проекту нас надихнули такі люди (в переліку нема перших і останніх, немає рангів і черг):

Роман Пушкин https://rubyschool.us/
Илья Крюковский https://bodrovis.tech/
Сергій “Рубіст” https://www.youtube.com/@rubyistua З’ясувалося, що є безкоштовний україномовний курс по Ruby.
Команда проекту: https://rubyrush.ru/

Тому деякі елементи їхньої творчості можуть зустрітися на сторінках цього сайту.