Як виправити помилку Error mounting /dev/sda1 at /media/ якщо на диску неправильна файлова система

Якщо помилка пов’язана із зазначенням, що на диску є неправильна файлова система, ви можете виконати наступні кроки для виправлення ситуації:

Перевірка типу файлової системи. Використайте команду blkid для перевірки типу файлової системи на /dev/sda1:

sudo blkid /dev/sda1

Переконайтеся, що тип файлової системи підтримується вашою операційною системою.

Форматування розділу. Якщо файлова система на розділі дійсно є неправильною або пошкодженою, ви можете вирішити це, сформатувавши розділ з правильною файловою системою. Наприклад, якщо ви хочете використовувати EXT4, ви можете використати таку команду:

sudo mkfs.ext4 /dev/sda1

Зверніть увагу, що це дійсно знищить дані на цьому розділі, тому забезпечте резервне копіювання важливих даних перед виконанням цього кроку.

Перемонтуйте розділ Після форматування розділу вам слід повторно монтувати його. Спочатку створіть точку монтування (якщо її ще немає):

sudo mkdir /media

А потім використайте команду mount, щоб знову монтувати розділ:

sudo mount /dev/sda1 /media

Перевірка Точок Монтування. Переконайтеся, що точка монтування існує і є правильною. Вона повинна бути створена за допомогою sudo mkdir /media, якщо вона ще не існує.

Перевірка знову. Після вищезазначених кроків повторно використовуйте команду lsblk або інші команди для перевірки стану розділу та його файлової системи.

Якщо ці кроки не вирішують проблему, і ви продовжуєте отримувати помилку, може бути корисно поділитися текстом повідомлення про помилку або будь-якими додатковими деталями, які ви помітили під час виконання цих кроків. Це дозволить надати більш конкретні поради.

1 Вподобання